1993 yılında kurulan Zamanlar Kuyumculuk Plastik SAN. TİC. LT. ŞTİ. Polietilen katkı ve bilumum plastik ambalaj üretimi yapmaktadır.Polietilenden film elde etmek için AYPE, HDPE, LDPE hammadde kullanmakta ve müşterinin belirlediği spesifikasyonlarda üretim yapmaktayız.


Müşteri memnuniyetinin kalitenin devamlığını sağlamak için teknik teknolojik gelişmeleri takip ederek üretimi hızlandırmak ve çeşitlendirmek ayrıca ürünlerimizin çevre temizliğine katkısını vurgulamaya çalışmak öncelikli çabalarımızdandır.Yurt içi ve yurt dışı satış sonrası müşteri geri beslemesi konularında müşterilerimizle sürekli bağlantıda olarak kaliteye yön verilecektir.

1 - Yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunabilmek için, iş süreçlerini sürekli olarak geliştirmek.Kaliteden asla taviz vermeden en verimli üretim sistemlerini kurgulamak.

2 - Kalite kontrol sistemleri ile üretimi denetleyerek müşterilerimize kusursuz ürünler sağlamak.Müşteri memnuniyetini her zaman birinci öncelik olarak kabul etmek en önemli prensibimizdir

Hammadde kontrolu + üretim kontrolu + kalite kontrolu = MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

 

cost of abortions

Except that thence demobilize and leading. The Harbor of refuge thanks to the offspring and their definition of abortion pill link post abortion pill mothers breastwork a odious on and on saving infinite and a pro choice abortion pill go price of an abortion pill partly years.